Salon Kia

- Salon Kia

KIA – The Power to Surprise

Kia Motors Corporation jest najstarszym koreańskim producentem pojazdów mechanicznych. Firmowe motto „The Power to Surprise” reprezentuje dynamiczny rozwój firmy i nieustanne zaskakiwanie klientów innowacyjnością. Roczna produkcja Kia wynosi ponad 3 miliony pojazdów, a dystrybucją oraz obsługą produktów z logo Kia zajmuje się sieć sprzedaży w 180 krajach świata.

KIA Mitcar

Marka Kia po raz pierwszy pojawiła się u nas ponad 30 lat temu. Byliśmy pierwszym dealerem Kia w Warszawie, ale pierwszy etap naszej wspólnej historii zakończył się dość szybko. Po długiej przerwie i wielu latach naszych doświadczeń w branży motoryzacyjnej, marka Kia zagościła u nas ponownie z początkiem listopada 2016 roku. W tej chwili Kia Mitcar to autoryzowany salon sprzedaży z pełną ofertą modeli i atrakcyjnym finansowaniem oraz autoryzowany serwis w jednym miejscu. Jest to jednocześnie pierwszy serwis Kia zlokalizowany przy ulicy Puławskiej.

Nasz salon i serwis znajduje się na ulicy Spornej 1/3 (przy Puławskiej), na warszawskim Ursynowie, w bliskiej odległości od Mokotowa, Wilanowa, a także Piaseczna. Lokalizacja salonu pozwala na wygodny dojazd, a bliskość tras szybkiego ruchu na niezapomniane wrażenia z jazdy próbnej wybranym modelem Kia.

- Salon Kia

NOWA KIA NIRO
CROSSOVER Z NAPĘDEM HYBRYDOWYM

Przedstawiamy niezwykły samochód! Kia Niro to crossover z napędem hybrydowym. Jej wygląd przyciąga spojrzenia. Zastosowane rozwiązania techniczne przekraczają oczekiwania. Wyposażenie standardowe zaskakuje bogactwem.

Podwójna natura: połączenie przestronności i dynamiki crossovera z oszczędnością napędu hybrydowego. Oto nowa Kia Niro. Ciesz się jazdą bez ograniczeń. To hybryda inna niż pozostałe.

NOWA KIA OPTIMA KOMBI
TWOJA PRZESTRZEŃ. TWÓJ STYL.

Nowoczesna i stylowa jest nie tylko sylwetka Optimy, ale także jej wnętrze. Efektowna linia, inteligentne rozwiązania w środku oraz niezwykła wszechstronność to główne zalety tego modelu.

Jeśli lubisz się wyróżniać, cenisz przestrzeń, wygodę i bezpieczeństwo – to samochód dla Ciebie. Pokaż swój styl.

Jazda próbna spod domu lub pracy ? TAK!

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy usługę DOOR TO DOOR.

Umów się na jazdę próbną!

Imię:

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Wiadomość